Carsmile samochody na abonament

Jednym z narzędzi niezbędnych do prowadzenia firmy jest samochód. W zależności od prowadzonej działalności może być to samochód osobowy lub dostawczy. Nie każda firma dysponuje jednak odpowiednim kapitałem na jego zakup. Odpowiedzią na tę sytuację może być leasing lub wynajem potrzebnego auta.

Dla firm i prywatnie

Carsmile to największa polska platforma udostępniająca samochody w abonamencie. Na swoim koncie ma przeszło 4000 sprzedanych samochodów. Firma dysponuje 1200 samochodami i motocyklami. W ofercie firmy znajduje się ponad 30 marek, dzięki czemu każdy klient znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Bez względu na to, czy prowadzi się firmę, czy jest się klientem indywidualnym, Carsmile przygotowała atrakcyjną ofertę leasingu i najmu. Oferta dopasowana jest do profilu prowadzonej działalności, wymagań podatkowych oraz innych cech warunkujących ostateczną cenę samochodu. Pracownicy Carsmile posiadają doświadczenie w zakresie obsługi klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych, dlatego decydując się na jej usługi, zyskuje się profesjonalne podejście i bezpieczne rozwiązanie.

Minimum formalności, wiele możliwości

Niezależnie od tego, czy wybiera się najem długoterminowy, czy leasing, w firmie Carsmile obowiązuje zasada stosowania uproszczonych formalności, dlatego klient samodzielnie może wybrać interesujący go model pojazdu, sprawdzić wszystkie warunki, a po ustaleniu swoich preferencji składa wniosek poprzez stronę internetową. Jest on rozpatrywany w krótkim czasie, a potwierdzenie zawarcia umowy odbywa się za pośrednictwem SMSa. Wszelkie formalności i niezbędne do odesłania dokumenty są ograniczone do minimum.

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek problemy z wyborem odpowiedniej opcji lub klient nie zna się na kwestiach formalnych, do swojej dyspozycji ma pracowników Carsmile, którzy pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Uwzględnią oni nie tylko potrzeby i oczekiwania klienta, ale wezmą też pod uwagę możliwości finansowe klienta indywidualnego lub firmy, sprawy rozliczenia leasingu lub najmu oraz wszelkie sprawy podatkowe. Dzięki temu klient korzystający z usług Carsmile otrzyma kompleksową pomoc i potrzebne wsparcie.

Wygoda i komfort

Ze względu na to, że firma działa online, większość formalności można załatwić właśnie w ten sposób. Klient zyskuje swobodę w zakresie zapoznania się z ofertą, wyboru modelu samochodu, a jeśli ma pewność, że podjął dobrą decyzję, składa wniosek w kilka minut. Dzięki dostępności pracowników Carsmile zyskuje dostęp do porady i wsparcia technicznego lub formalnego. Jeśli zachodzi taka potrzeba, formalności można dopełnić również telefonicznie. Wszystko to wpływa na komfort i jakość obsługi.

Pracownicy firmy Carsmile znają potrzeby i oczekiwania swoich klientów, dlatego zawsze chętnie doradzą i pomogą wybrać klientowi rozwiązanie dopasowane do jego możliwości finansowych i potrzeb. Profesjonalna porada i wsparcie jest najważniejsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here