Wypożyczalnia samochodów

Wynajmij auto i ciesz się niezależnością

Zdarza się, że samochód psuje się nam wtedy, gdy jest nam najbardziej potrzebny. Czasem to kwestia konkretnej okazji, potrzeby wyjazdu w nieprzekładanym terminie, czasem to okres urlopu, wyjazdu wakacyjnego, a czasem zwyczajnie codzienność. W takich sytuacjach zarówno w Gdańsku jak i innych miejscach przychodzi nam wynajem samochodu. Każda wypożyczalnia samochodów w Gdańsku posiada w swoim taborze samochody dostępne od reki. Z reguły konkretne pojazdy na wybrane terminy należy rezerwować z wyprzedzeniem. Zawłaszcza w Gdańsku problem z dostępnością pojazdów może powodować okres letnich wakacji, kiedy auta wypożyczamy by wybrać się nimi na urlop, bądź też będąc nad morze czy wynajmujemy auto, aby pozwiedzać okolicę.

Pełen komfort

Nie tylko własne auto może być komfortowe. Samochody z wypożyczalni samochodów są serwisowane i zadbane a także systematycznie odnawiane. Jeśli wybieramy się w daleka podróż a nasz samochód do pewnych nie należy, warto pomyśleć o wynajmie. W przypadku wypożyczalni samochodów szczególna wagę przykład się do bezawaryjności i bezpieczeństwa. Również nie bez znaczenia jest poziom spalania. Auta z wypożyczalni są bardzo ekonomiczne, co stanowi ich niebywały atut. W zależności od przeznaczenia możemy wynająć samochód z silnikiem Diesla lub benzynowym, a nawet auta elektryczne polecane na miasto i niedalekie odcinki jazdy. Jadąc wynajętym autem możemy być pewni jakości usługi, a w razie nagłej awarii możemy liczyć na pomoc infolinii, podstawienie zastępczego samochodu bez dodatkowych kosztów.

Zwłaszcza urlopowe plany mogą wymagać wynajęcia bardziej przestronnego auta rodzinnego, kombi, z większą przestrzenią bagażową itp. Należy pamiętać, iż poza terenówkami, autami rodzinnymi wypożyczalnie oferują kampery. Nie potrzebując na co dzień czy nawet kilka razy w roku takiego pojazdu opłaca się wynająć pojazd z wypożyczalni. To również sposób na wypróbowanie jazdy wybranym modelem auta, o którym marzyliśmy lub mamy w planie kupić.

Wynajmij auto

W razie awarii i nie tylko

Gdy nasz samochód ulega usterce warto pomyśleć o wynajmie auta na zastępstwo. Wcale nie musimy zmieniać planów podróży, przekładać wyjazdu. Koszty wynajęcia samochodu w Gdańsku nie są wyższe od innych lokalizacji. Z uwagi na rosnąca ilość wypożyczalni na lokalnym gdańskim rynku i bogata ofertę samochodów dostępnych pod wynajem krótko jak też długoterminowy.

Szczególną usługą jest samochód zastępczy z OC. Wiele osób wciąż nie ufa bezpłatnemu korzystaniu z samochodu zastępczego, tymczasem obawy te są nieuzasadnione. Samochód zastępczy na koszt ubezpieczyciela sprawcy kolizji, szkody przysługuje na czas naprawy, kontynuacji podróży niezwłocznie, co więcej winien być to samochód podobnej klasy i o podobnym standardzie doposażenia. Do niedawna uzasadnionym żądaniem było zgłoszenie potrzeby korzystania z samochodu w celu kontynuacji działalności gospodarczej, dziś samochód zastępczy z OC przysługuje również osobom fizycznym. Mimo iż adresatem roszczenia jest ubezpieczyciel, to realizacją usługi zajmuje się wypożyczalnia samochodów. Zdecydowana większość ubezpieczycieli posiada umowy partnerskie z szeregiem lokalnych wypożyczalni, w których można wynająć auto zastępcze bezgotówkowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here