Monitoring samochodów

Chcesz wprowadzić do swojej firmy więcej zabezpieczeń? W takim razie mamy do przedstawienia coś, co powinno Cię zainteresować. Jest to system monitoringu pojazdów służbowych, dzięki któremu będziesz mieć stały nadzór nad flotą firmową. W jakim celu stosować takie elementy wyposażenia? Przekonaj się, jak wiele zyskasz dzięki technologii.

W dalszej części tekstu dowiesz się, ile kosztuje monitoring samochodów, ile możesz zyskać dzięki niemu, jak go używać i przede wszystkim, czy jest to bezpieczne rozwiązanie. Na wstępie chcemy zaznaczyć również, że wszystkie informacje są oparte na nowoczesnych i wysokogatunkowych systemach, które cieszą się uznaniem najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy serdecznie do lektury.

Koszty i oszczędności

Załóżmy, że posiadasz 3 samochody i inwestycja w system oferujący monitoring samochodów kosztuje Cię 7500 złotych netto. Ile dzięki temu możesz zyskać? W ciągu roku obniżysz ilość przejeżdżanych kilometrów przez swoich specjalistów o kilka tysięcy. Dzięki temu zaoszczędzisz na paliwie, wymianach oleju i częściach eksploatacyjnych, które w normalnych warunkach nie wymagają tak częstej wymiany. Dodatkowo poprawisz wydajność i efektywność planowania lub nawet realizacji powierzanych zadań. Wszystko złoży na się na to, że w zależności od stopnia eksploatacji, możesz zaoszczędzić i zyskać dodatkowe środki dla swojej firmy. Chyba nie trzeba odpowiadać na pytanie, czy warto inwestować w taki rodzaj wyposażenia.

Eksploatacja nie musi być skomplikowana

Wiele osób, które nie ma często kontaktu z innowacyjnymi technologiami, wydaje się, że stosowanie ich w praktyce, jest skomplikowane. Jak wygląda rzeczywistość? Gdy chodzi o monitoring samochodów, otrzymujesz system i oprogramowanie ze stosunkowo prostym interfejsem, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne funkcje dostępne od ręki. Oznacza to, że bez problemu możesz wykonywać zaplanowane czynności lub generować raporty z okresu, który Cię interesuje.

Wsparcie profesjonalnych ekspertów

Co, jeśli monitoring samochodów w dalszym ciągu będzie zbyt skomplikowany dla Ciebie lub Twoich pracowników odpowiedzialnych za raportowanie i analizowanie poczynań kierowców lub przedstawicieli handlowych? Zawsze możesz liczyć na wsparcie fachowców z firmy, która odpowiedzialna jest za dane oprogramowanie i system. Możesz skorzystać z opcji szkoleń, które wprowadzą użytkowników w świat aplikacji i pokażą, jak należy się nimi posługiwać. W razie problemów masz również dostęp do stałej infolinii, gdzie pracownik podpowie Ci, co należy robić, by zrealizować Twoje zadanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here