Pomoc dla frankowiczów ze strony kancelarii

Jeszcze kilka lat temu banki cieszyły się powszechnym zaufaniem. Niestety kredyty we frankach szwajcarskich poważnie nadszarpnęły to zaufanie. Wiele umów sporządzanych przy okazji udzielania kredytów we frankach szwajcarskich posiadało błędy, mogące wprowadzić kredytobiorcę w błąd. Dziś osoby takie maja poważne problemy ze spłatą kredytu, a kwota kredytu zamiast spadać, czasem rośnie.

Pomoc dla frankowiczów – pierwszy krok ku normalności

Każdy, kto kiedykolwiek brał duży kredyt w banku wie, jak wiele formalności należy przy okazji dopełnić. Kredyty waloryzowane frankiem szwajcarskim były przedstawiane przez banki, jako pewne i stabilne. Wiarygodna waluta, jedna z najbogatszych gospodarek świata, kraj, którego historia związana jest z działalnością banków od wieków. To wszystko słyszeli klienci, którym były udzielane kredyty we franku szwajcarskim. Niestety już samo stwierdzenie, że kredyt był udzielony we frankach jest z założenia błędne. Żaden bank nie udziela kredytów w obcej walucie. Może ona służyć jedynie do waloryzacji kredytu, co niestety również nie gwarantuje pełnej stabilności.W kłopotliwej sytuacji jest ratunek. Pomoc dla frankowiczów będących w kłopotach ze strony kancelarii rozpoczyna się od bezpłatnej analizy dokumentów kredytowych. To na ich podstawie można ocenić czy i w jakim stopniu zostali wprowadzeni w błąd. Większość kredytów była udzielania bez właściwego informowania klientów banku o podejmowanym ryzyku.

Efekty pracy specjalistów

Po szczegółowej bezpłatnej analizie dokumentów kredytowych kancelaria przystępuje do podjęcia odpowiednich działań. W większości przypadków możliwe jest obniżenie kosztów kredytu. Często raty zostają zmniejszone nawet o 1/3. Zdarzają się również przypadki, w których błędy banku są rażące. W takich sytuacjach zdarza się, że bank zaprzestaje oprocentowywania kredytu lub nawet kredyt staje się całkowicie darmowy. Dlatego warto przesłać dokumenty kredytowe do kancelarii, by umożliwić ocenę sytuacji specjalistom. Analiza umowy kredytowej jest całkowicie bezpłatna, za to może pomóc w uzyskaniu wymiernych korzyści liczonych w tysiącach złotych. Dodatkowe informacje znajdziesz tutaj: https://www.stop-frank.pl/kontakt/.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala19/domains/epce.org.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here