Ładowarka bezprzewodowa Samsung

Często korzystasz ze swoich urządzeń mobilnych, ale chcesz, aby zawsze były pełne energii i gotowe na nowe wyzwania, jakie przed nimi postawisz? Długi spacer z psem, daleka podróży czy kilkudniowy wypad za miasto? Ładowarka bezprzewodowa Samsung oraz powerbank z funkcją ładowania bezprzewodowego to coś, co wartomieć pod ręką!

Ładuj tak jak chcesz, kiedy chcesz. Wygodnie i bez kabli!

Wyobraź sobie, że sięgasz do smartfona by sprawdzić powiadomienia, przejrzeć media społecznościowe, a zaraz potem odkładasz go na miejsce, a po chwili, gdy znów po niego sięgasz, poziom naładowania baterii jest dużo wyższy. A to wszystko bez plątaniny kabli, ograniczeń i niewygodnego podpinania wtyczki. Nie trać czasu na szukanie ładowarki, odpowiedniego kabla. Nie ograniczaj się jego długością tylko ładuj nawet dwa urządzenia jednocześnie z ładowarką bezprzewodową Samsung Duo. Dzięki obsłudze szybkiego ładowania w krótkim czasie przywróci urządzeniu moc, a dzięki dwóm różnym strefom ładowania możesz jednocześnie ładować telefon i dowolne, zgodne urządzenie ubieralne np. słuchawki z serii Galaxy Buds lub swój zegarek z serii Galaxy Watch. 

Musisz również pamiętać, że ładowanie bezprzewodowe za pomocą ładowarki indukcyjnej Samsung jest bezpieczne. Urządzenie wyposażono w niezależny system chłodzenia z wentylatorem, dzięki czemu nie tylko Twoje urządzenie jest bezpieczne, ale również naładuje się szybciej. Mało tego! Podczas ładowania zużyje mniej energii, bowiem straty są zminimalizowane. Szybciej, chłodniej i bardziej eko! Ładowarka 15 W to najlepszy wybór, jeśli chcesz zabezpieczyć swoje urządzenie Galaxy przed wysoką temperaturą i nadmiernym nagrzaniem podczas ładowania, jak również obawiasz się nadmiernego obciążenia baterii podczas szybkiego ładowania. Co więcej, ładowarka bezprzewodowa Samsung automatycznie wykrywa zakłócające ładowanie przedmioty np. monety, agrafki itp. Ponadto została poddana rygorystycznym testom w celu zapewnienia pełnej i bezproblemowej kompatybilności z urządzeniami Galaxy[1].

Ładowarka bezprzewodowa Samsung w Twojej kieszeni?

Długa podróż pociągiem, a może daleka podróż rowerem w nieznane? Zapewnij odpowiedni zapas energii wszystkim swoim urządzeniom mobilnym za pomocą powerbanku Samsung z ładowaniem bezprzewodowym. Za sprawą obsługi ładowania bezprzewodowego oraz dwóch portów do ładowania przy użyciu kabla[2], możesz jednocześnie ładować nawet trzy urządzenia jednocześnie np. smartfon, smartwatch Galaxy Watch i słuchawki douszne Galaxy Buds. Ładowarka bezprzewodowa Samsung zapewni Ci pełnię swobody i zapas energii na cały dzień!

 

Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 —

[1] Test stabilności przeprowadzono w warunkach wysokiej temperatury/wysokiej wilgotności. Automatycznie wykrywa, gdy metalowy obiekt dostanie się pomiędzy ładowarkę a kompatybilne urządzenia (sprzęty mobilne, smartwatche i słuchawki Galaxy). Na bazie testów niezawodności Samsung przeprowadzanych w celu zapewnienia kompatybilności urządzeń (sprzętów mobilnych, smartwatchy i słuchawek Galaxy).

[2] Zestaw zawiera tylko jeden kabel. Drugi kabel sprzedawany osobno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here