Książki na każdy temat

Informatyka to bardzo wszechstronny dział. Niegdyś jedna osoba zajmowała się wszystkim co związane z komputerem. Obecnie, każdy może mieć osobną specjalizację. Z tego powodu, książki informatyczne mogą również być o różnej tematyce. Dzięki temu każdy może znaleźć coś w kręgu swoich zainteresowań. Gdzie kupić fajne książki w atrakcyjnych cenach? Informatyka, medycyna, sztuka i wiele więcej.

Informatyka i wiele więcej, a to wszystko bez wychodzenia z domu!

Szukasz miejsca, w którym w łatwy sposób znajdziesz książki o ulubionej tematyce? Cenisz sobie wygodę i lubisz kupować przez internet? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Przedstawiamy stronę internetową skupszop.pl, która oferuje sprzedaż i kupno książek. Za pomocą ustawień na stronie możemy maksymalnie spersonalizować nasze wyszukiwanie, dzięki czemu w łatwy sposób znajdziemy to czego szukamy. Mamy możliwość wyszukiwania książek na podstawie jednego wydawnictwa, ulubionego autora, a także gatunku, który nas interesuje. Co więcej, możemy wybrać preferowany przedział cenowy na naszą kieszeń, a także ilość stron, która nas interesuje. Jeśli mamy szczególne wymagania, możemy wybrać książki o określonej wielkości, które będą idealnie pasowały do tych, które posiadamy już w domu. Dodatkowo, strona daje nam możliwość wyszukiwania, na podstawie rodzaju okładki. Mianowicie może być ona twarda, miękka, broszurowa czy inna. Każda z książek posiada specjalne oznaczenie, definiujące jej stan. W skupie znajdziemy książki z widocznymi śladami użytkowania, a także te, które są nowe. 

Przykładowy dział – programowanie

To nic innego jak tworzenie programu komputerowego za pomocą kodu źródłowego. Mówiąc w skrócie to opracowanie poleceń dla komputera. Jakie przykładowe książki, dotyczące programowania znajdziemy na skupszop.pl? 

 

  • Język R dla każdego. Zaawansowane analizy i grafika statystyczna

 

Autorzy: Jared Lander, Lander Jared P., Jared P. Lander

Książka opisująca obliczenia statystycznie nie tylko dla programistów, lecz także analityków, naukowców czy po prostu użytkowników Exela. Materiał ten, oparty jest przede wszystkim na doświadczeniu w nauczaniu, dlatego książka jest odpowiednia dla każdego. 

 

  • Python w uczeniu maszynowym. Podejście sterowane testami

 

Autor: Matthew Kirk

To nie tylko książka, lecz przede wszystkim praktyczny przewodnik, który prowadzi czytelnika do biegłości w stosowaniu uczenia maszynowego w codziennej pracy.

 

  • Progresywne aplikacje webowe. Potęga aplikacji natywnych w przeglądarce

 

Autor: Tal Ater

Dowiedz się jak i dlaczego tworzyć aplikacje webowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here