Nie, Sinsay nie jest rosyjski. To polska marka odzieżowa należąca do LPP SA.

Czy Sinsay jest rosyjski? – odpowiedź: Nie

Czy Sinsay jest rosyjski? To pytanie pojawiło się w sieci po tym, jak wiele osób zaczęło podejrzewać, że marka ta pochodzi z Rosji. Jednakże prawda wygląda zupełnie inaczej – firma ta ma swoje korzenie w Polsce.

Sinsay to znana i ceniona polska marka odzieżowa skierowana do młodych kobiet. Jej historia rozpoczęła się na początku 2013 roku, kiedy została założona przez grupę specjalistów zajmujących się modą oraz marketingiem.

Od samego początku Sinsay cieszył się dużym powodzeniem wśród klientek ze względu na swój unikalny styl oraz atrakcyjne ceny produktów. Marka szybko zdobyła popularność nie tylko w Polsce ale również za granicami kraju.

Niektórzy mogli pomyśleć o rosyjskim rodowodzie tej firmy ze względu na podobieństwo nazwy „Sincere”. Rzeczywiście istnieje taka rosyjska firma produkująca ubrania dla dzieci o bardzo zbliżonej nazwie – Синсер (czytaj: Sinser). Jest jednak całkowicie osobną firmą i nie ma żadnego powiązania biznesowego ani właścicielskiego z polskim producentem odzieży damskiej – Sinsay Sp.z.o.o

Marka posiada własne butiki stacjonarne a także sprzedaje swoją odzież przez internet. W swojej ofercie posiada ubrania, obuwie oraz akcesoria w różnych stylach – sportowym, casualowym czy eleganckim.

Sinsay jest częścią grupy LPP (Lubianiec Piechocki i Partnerzy), która zajmuje się projektowaniem i produkcją odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Grupa ta ma siedzibę w Gdańsku a jej historia rozpoczęła się już na początku lat 90-tych.

Obecnie Sinsay to jedna z największych marek modowych pochodzących z Polski o międzynarodowej renomie. Firma ta regularnie wprowadza do sprzedaży nowe kolekcje inspirowane aktualnymi trendami ze świata mody.

Warto także wspomnieć o aspekcie społeczno-ekonomicznym działalności tej marki. Sinsay dba nie tylko o jakość swoich produktów ale również stara się działać prospołeczne poprzez zaangażowanie w wiele inicjatyw charytatywnych takich jak np.: Pomaganienakaruzeli.pl czy Akcja Serducho organizowane przez Fundację Dzieci Niczyje,

Podsumowując – odpowiedź na pytanie „Czy Sinsay jest rosyjski?” brzmii: Nie! To polska marka produkująca wysokiej jakości ubrania dla kobiet ciesząca się popularnością zarówno u nas jak też zagranicą . Założona w 2013 roku, zyskała sobie wielu fanów dzięki swojemu unikalnemu stylowi oraz korzystnym cenom. Firma ta jest częścią grupy LPP i angażuje się także w liczne inicjatywy charytatywne mające na celu poprawę jakości życia dzieci i młodzieży.

Nie, Sinsay nie jest rosyjski. Zachęcamy do odwiedzenia strony https://www.fincomfort.pl/ w celu uzyskania więcej informacji na temat oferowanych przez nas produktów i usług. Link tagu HTML to:

https://www.fincomfort.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here